Yeni Trend: Yüksek Atkuyruğu Saç Modelleri

Son dönem ünlü kadınlarının en ciddi şekilde ilgi gösterdiği seçeneklerden birisi olan yüksek atkuyruğu saç modelleri ülkemiz genelinde de kadınlar için olmazsa olmazlardan birisi oldu. Atkuyruğu, zaten günlük kullanımda da en yaygın seçeneklerden birisi oldu. Belli başlı ünlüler ile birlikte yurtdışından koparak ülkemize kadar geldi ve trendi ciddi anlamda belirleyen seçeneklerden birisi oldu.

Yüksek atkuyruğu saç örnekleri ile alakalı olarak da ünlülerden esinlenerek resimli örnekleri sizlere sunmak, saç modelini en iyi şekilde tanıyabilmeniz için örnekler sunma yoluna gideceğiz.

1# Rihanna Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

Rihanna, bundan bir ay öncesine kadar çok ciddi anlamda uzun saç deneyimi ediniyordu. Yüksek atkuyruğu, en çok benimsediği ve yüz hatlarını ön plana çıkaran saç tiplerinden birisi oldu. Koyu siyah renk tonu da bu anlamda fark yarattı.

Rihanna Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

2# Beyonce Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

Amerikalı dünyaca ünlü R&B sanatçısı Beyonce’da tıpkı Rihanna gibi XXL saç modelleri ile kısa bir zaman dilimi içerisinde karşımıza çıktı. Platin sarı saç rengi ile birlikte kullandığı yüksek atkuyruğu saç modeli trendi belirledi.

Beyonce Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

3# Hailey Baldwin Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

Ünlü oyuncu Hailey Baldwin, parlak sarı saç rengi ile birlikte geçtiğimiz günlerde bir organizasyonda yüksek atkuyruğu saç modelini kullanarak bu akıma kendisini dahil etmeyi başardı.

Hailey Baldwin Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

4# Zendaya Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

Son dönem gündeminin trend isimlerinden birisi olan Zendaya, yine ünlü akımına dahil olarak bu muazzam saç modelini kendisi için tercih etti.

Zendaya Yüksek Atkuyruğu Saç Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir