Yeni Trend: Buz Mavisi Saç Rengi

Türkiye genelinde gelecekte yaygın hale gelecek olan buz mavisi saç rengi, her geçen gün ciddi anlamda trendi yakalayacak diyebiliriz. Bir dönem erkekler için smokinler adına ideal imkanlardan birisi olarak dikkat çeker. Buz mavisi, Kim Kardashian ile birlikte çok daha yaygın hale geldi. Tabi ki örneğini hemen sunacağız.

Kim Kardashian Buz Mavisi Saç Rengi

Dünyanın en ünlü kadınlarından birisi kuşkusuz. Yaptığı her şeyde zaman içerisinde trend oluyor diyebiliriz. Buz mavisi, özellikle dünya genelinde Kim Kardashian sayesinde çok daha ciddi bir trend oldu. Özellikle küt saç modeli ile de adından söz ettiren Kardashian, buz mavisi saç rengini küt model ile en iyi şekilde kombin etme şansına erişmiş.

Kim Kardashian Buz Mavisi Saç Rengi Resimleri

Küt ve düz saçlar. Her zaman için kadınlar adına trend yaratacak seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Dolayısı ile Kim Kardashian, çok ciddi anlamda örnek alınması gereken isimlerden birisidir. Yukarıdaki örnekten ziyade dünya genelinde mavi rengin farklı tonları da ciddi anlamda trend hale gelmiştir.

Katty Perry’de bir dönem mavinin farklı tonlarını kullanarak kadınlar için önemli bir idol haline geldi. Dolayısı ile 2018 trend saç renkleri içerisinde inceleyebileceğimiz buz mavisi, mutlak surette ön planda tutulmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir