Ünlülerin İlham Veren Kısa Saç Modelleri

Kadınların son dönemde en çok tercih ettiği seçeneklerden olan kısa saç modelleri, her geçen gün ünlü kadınların da denemeleri ile birlikte farklı farklı fikirleri beraberinde getirerek en iyi seçenekleri bizlere sunuyor. Cara Delevingne ile başlayan ve sonrasında yayılan kısa saçlar farklı farklı görünümleri ile de tercih ediliyor.

Bu makalemizde ise ünlü kadınların kısa saç modelleri ile alakalı olarak birkaç ilham kaynağı olabilecek modeli sizlere sunacak ve fikir sahibi olacağız.

Ünlü Kadınların Tercih Ettiği Kısa Saç Modelleri

Çok fazla ünlü isim sayabiliriz ancak son dönemde kısa saçları ile trend hale gelmiş bazı ünlü bayanları da göz önünde bulundurmamak olmaz. Sırası ile örnekleyerek gidelim.

1# Taylor Swift

Sarı renk dağınık ve küt kesim görünümü kazandılmış kısa saç modeli ile Hollywood gündeminin de en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Taylor Swift Kısa Saç Modeli

2# Charlize Theron

Hollywood’un en güzel kadınlarından birisi olan Charlize Theron, platin sarı saç rengi ile ciddi anlamda ön planda olduğu gibi kısa saçları ile de yüz hatlarını daha fazla ön plana çıkarıyor.

Charlize Theron Kısa Saç Modeli

3# Scarlett Johansson

Biraz daha erkeklerin saç modellerine özenerek bu anlamda trendi belirleme ve ön plana çıkma amacı içerisine girmiş. Saçlarının yanları üç numara ve üstü uzun dalgalı. Bir nevi David Beckham stilinin kadın versiyonu.

Scarlett Johansson Kısa Saç Modeli

4# Jeniffer Lawrence

Sinema dünyasının parlayan değerlerinden birisi olan Jeniffer Lawrence, özellikle sarı renkli küt kesim dalgalı saçları ile bu anlamda trendi ciddi anlamda belirliyor.

Jeniffer Lawrence Kısa Saç Modeli

5# Kate Mara

Ünlü model de son dönemde kısa saç modelleri üzerine eğilenlerden. Koyu renk bu anlamda ciddi anlamda fark yaratıyor.

Kate Mara Kısa Saç Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir