Ünlülerden Kısa Kesim Saç Modelleri

Bugün sizlerle birlikte ünlülerin kısa kesim saç modelleri ile alakalı en ideal örnekleri çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Bu modeller, çok kısa bir süre içerisinde internet üzerinde çok ciddi anlamda yaygınlaştı. Hal böyle olunca resimli örnekler ile her zaman olduğu gibi sitemiz içerisinde sizlere fikirler sunma yoluna da gideceğiz.

Selena Gomez

Dünyaca ünlü sanatçı, sarı renge boyattığı saçları ile kısa süre içerisinde kısa saçlı ünlüler içerisinde en çok ön plana çıkan isimler arasında yer aldı diyebiliriz.

 

Karlie Kloss

Yine çok çok önemli isimlerden birisi ve yine sarı saçlar. Bu sezonun trend renk seçenekleri olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Kloss, bu anlamda önemli bir isim.

Bella Hadid

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi kuşkusuz Bella Hadid. Nitekin geçtiğimiz dönemlerde kısa saç modelleri ile de kadınlar için yeni bir idol olmuştu diyebiliriz.

Zendaya

Son dönemin en trend ünlülerinden birisi. Zendaya, özellikle farklı renk seçenekleri sunan saç modelleri ile kısa sürede ön plana çıktı diyebiliriz.

Bella Heathcote

Yine ünlü bir isim ve yine son derece genç gösteren saç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Örneği inceleyince bizlere ciddi şekilde hak vereceksiniz.

Kylie Jenner

Jenner kardeşlerin küçüğü Kylie, geçtiğimiz dönemde özellikle küt saç modelleri ile birlikte moda dünyasında da saç modelleri dünyasında da en çok ön planda tutulan isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir