Ünlü Kadınların Kısa Saç Modelleri

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte ünlü kadınların kısa saç modelleri ile alakalı olarak bilgiler sunmak istiyoruz. Günümüzde birçok ünlü isim, kısa saç konusunda yeni modeller deniyor. Ülkemiz kadıları da bu seçeneklerden esinlenmek istiyor. Lafı daha fazla uzatmadan birkaç ünlü ismi inceleme yoluna gidelim istedik.

Ashlee Simpson

Ünlü isim, özellikle çok kısa saç modeli ile kısa süre içerisinde sarı rengin de yaygınlaşmasına ön ayak oldu diyebiliriz sanırım.

Ashlee Simpson Kısa Saç Modeli

Cameron Diaz

Dünyaca ünlü oyuncu, yine kısa kesim sarı saçları ile yıllardır dünya genelinde ki idol kısa saçlı kadın ünlülerden birisi durumunda.

Camero Diaz Saç Modeli

Charlize Theron

Hollywood’un en güzel kadınlarından birisi olan Charlize Theron, daima kısa saçlar konusunda idol isimlerden birisi olarak dikkat çekmeyi başarıyor.

Charlize Theron Kısa Saç Modeli

Emma Stone

Son dönemde dünya genelinden kadınların idol olarak gördüğü Emma Stone, kısa küt saç modelleri ile de ciddi anlamda dikkat çekti.

Emma Stone Kısa Saç Modeli

Emma Watson

Harry Potter ile dünya genelinde ünlenen Emma Watson, birkaç senedir farklı görünümde kısa saç modellerini deniyor.

Emma Watson Kısa Saç Modeli

Halle Berry

Hollywood sektörünün yıllar yılı kısa saçlar konusunda ki en idol isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz sanırım.

Halle Berry Kısa Saç Modeli

Jeniffer Love Hewitt

Jackie Chan ile Smokin filmi sayesinde hayatımıza girdi. Küt saç modelleri konusunda ciddi anlamda fark yarattı.

Jeniffer Love Hewitt Kısa Saç Modeli

Katy Perry

Dünyaca ünlü sanatçı, son dönemlerde ki kısa saç modelleri ile gündemi ciddi anlamda meşgul ederken kadınlar için yeni bir extreme idol oldu.

Katy Perry Kısa Saç Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir