Kısa Saçlı Kadın Ünlüler

Bugün ki makalemizde kısa saçlar konusunda yaratıcı fikirler arayan okuyucularımız için kısa saçlı kadın ünlüler konusu üzerinde duracağız. Türkiye genelinde özellikle ünlü kadınların kısa saçlara eğildiğini biliyoruz. Ancak sadece ülkemizde değil, dünya genelinde birçok isim dikkatleri çekiyor.

Tuba Büyüküstün

Türkiye’nin en ünlü dizi yıldızlarından birisi. Özellikle son dönemde kullandığı pixie saç kesimleri ile dikkat çekiyor ve ilham kaynağı oluyor.

Rihanna

Kuşkusuz ki dünyadaki en önemli sanatçılardan birisi. Zamanla kısa saç modelleri konusunda birçok farklı alternatif deneyerek adından söz ettirdi.

Jeniffer Lawrence

Hollywood dünyasının kısa zaman içerisinde parlayan isimlerinden birisi oldu. Kullandığı kısa saç modelleri ile de daima ekol isimler arasında yer aldı.

Katty Perry

İngiliz sanatçı, zaman içerisinde farklılık olsun diye kısa saç modellerine geçti. Geçiş, o geçiş oldu. Dolayısı ile bu anlamda listemizde yer alıyor.

Victoria Beckham

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu David Beckham’ın eşi ve eski bir Spice Girls üyesi. Kendisi kısa saçlar konusunda yıllardır değişmeyen ve eskimeyen bir idol olarak dikkatleri çekiyor şüphesiz.

Selena Gomez

Son dönemde özellikle moda dünyasının ikon isimlerinden birisi oldu. Kısa saçlar konusunda da dünya genelinde değişilmeyen bir idol olarak dikkat çekiyor.

Sharon Stone

Sarı saçları ve seksi kişiliği ile sinema dünyasının en önemli figürlerinden birisi. Özellikle kısa saçtan vazgeçmediği her dönemde tam bir idol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir