Kısa Saçlar için Topuz Modelleri

Bugün siz değerli okuyucularımız ile birlikte kısa saçlar için topuz modelleri üzerinde durarak yeni modellere daha yakından bakacağız. Türkiye genelinde özellikle topuz saçlara karşı ilgi çok fazla. Dolayısı ile ortaya çıkarılan seçeneklerin niteliği de kendisini gösteriyor. Bizde derlediğimiz birkaç farklı model ile sizlerin de esinlenebileceği seçenekleri sunmak istedik.

Kısa Topuz Saç Modelleri

Saçınız her ne kadar kısa olursa olsun topuz modeli uygulamak bir noktaya kadar mümkün. Ensenin üst kısımlarına kadar bu topuz modelini uygulamak, aslında bir nevi örgü gibi de görünse de topuzdur.

Bu saç modeli çok uzun gibi görülebilir. Aslında uzun görünümü, saçların yandan uzamış kısımlarını da arkadaki topuz kısmına dahil ederek meydana getirilir. Dolayısı ile kısa ve pratik bir saç modelidir.

Burada kısa saç modellerine uygulanan dağınık ve klasik model topuzu net bir şekilde görebilme şansına sahip oluyoruz. Son derece ideal bir seçenek bu saç modelinde sizlerle. Üstelik çok da pratik.

Kısa saçlar için alçak topuz en ideal seçeneklerden bir diğeri olarak dikkat çekiyor. Özellikle düz saç modellerine çok daha rahat bir şekilde uygulanabiliyor. Dolayısı ile ön planda tutmanız gereken bir imkan.

Saçlarınızı birçok farklı noktadan toplayarak da bu görüntüyü elde edebilme şansına sahip oluyorsunuz. Dolayısı ile yine en pratik seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Selena Gomez’de saçlarının kısa olduğu dönemde topuz modelleri deneyerek aslında sizlere en ideal seçenekleri en iyi şekli ile sundu da diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir