Kilolu Kadınlar için Saç Modelleri

Bugün sizlerle birlikte yine önem arz eden konulardan birisi olan kilolu kadınlar için saç modelleri üzerinde birkaç yeni örneği inceleyecek ve fikir sahibi olma yoluna gideceğiz. Türkiye genelinde özellikle kilolu kadınların ne denli fazla olduğunu ve kendileri için uygun olan saç modellerini aradıklarını biliyoruz.

İşte bu noktada sizlere birkaç iyi önerimiz olacak. Özellikle yüz şekli biraz daha dolgun olacağından dolayı buna göre saç modellerini tercih etmek çok daha doğru olacak.

Kilolu Kadınlar için Trend Saç Modelleri

Tabi ki her kilolu kadın için bu seçenekler üzerine eğilmek mümkün değil ancak genel itibari ile bu örnekler kadınlara ciddi anlamda yakışıyor ve yakıştırılıyor.

1# Dalgalı Küt Saçlar

Tam anlamı ile mükemmel bir görünüm. Yüz hatlarınının az da olsa önüne geçen ve yüzünüzü daha ince gösterebilecek harika ötesi bir saç modelidir.

2# Asimetrik Küt Saç Modeli

Asimetrik küt her anlamda fark yaratan bir saç modeli. Özellikle yüz çevresini belirleyen bir saç modeli olduğu için kilolu kadınlarda fark yaratan bir model.

3# Alçak Topuz Saçlar

Ünlü kadınların son dönemde en çok tercih ettiği modellerden birisi. Alçak topuzlar, sizleri çok daha muazzam bir görünüme kavuşturacak.

4# Dalgalı Topuz Saçlar

Dalgalı topuz modeller son dönemde özellikle kuaförler tarafından çok ciddi anlamda tercih edilen ve fark yaratan modeller olarak dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir