Jeniffer Lopez Saç Modelleri

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak kabul edilen Jeniffer Lopez saç modelleri konusunda sizlere birkaç yeni seçenek sunacağız. Geçmişten günümüze çok ciddi anlamda fark yaratan ve saç konusunda öncü isimlerden birisi. Şimdi ünlü ismin saç modellerine daha yakından bakacağız.

Hacimli Atkuyruğu

Bu saç modelini gençlik yıllarında da fazlası ile tercih ediyordu. Hem genç hem de seksi bir görünümün en önemli örneklerinden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz sanırım.

Dosya yükle

Islak Doku

Dİğer bir tabir ile ıslak görünüm kazandırılmış olan bu saç modeli, beraberinde birçok kesimi de etkisi altına aldı. Son derece asil ve bir o kadar da seksi.

Joker Örgü

Saçları XXL uzunlukta iken örgü saçlar kullanmak, Lopez için adeta bir alışkanlık haline dönüştü. Hal böyle olunca yukarıdan toplanarak örgü hale getirilen bu saç bir nevi Tomb Raider havası kazandırıyor.

Burgu Topuz

Aslında genel tabiri ile yukarıdan topuz saç modeli olarak da niteleyebiliriz sanırım. Son derece ilgi çekici ve modern bir saç tasarımı olduğunu söylemek gerekiyor.

Bukle

Dalgalı saç modellerini fazlası ile tercih eden bir kadın Jeniffer Lopez. Dolayısı ile bukleli saç modelleri ile de kadınlar için tam bir ilham kaynağı olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Bu da yine çok çok önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir