İnce Telli Saçlar için Kısa Saç Modelleri

Bugün ki makalemizde yenilikleri göz önünde bulunduracak ve trend olan ince telli saçlar için kısa saç modelleri konusunda sizlere örnekler vereceğiz. Ülkemiz kadınlarının da belli bir süredir kısa saçlara ilgi göstermesi de yine beraberinde ilgi çekici seçenekler doğurdu. Bu anlamda birkaç yeni örneği sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Ünlü kadınlar özellikle küt saç modellerini fazlası ile ön planda tutuyor. İnce telli saçlar parlak bir görünüm sağladığı için küt kesim saç modelleri çok çok iyi alternatifler olacaktır kuşkusuz.

Dalgalı saçlar, yine kısa saçlar içerisinde her zaman için ön planda tutulan seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeker. Dolayısı ile yine kullanılması gereken alternatiflerden birisidir.

Parlak bir görünüm için en kısa şekilde küt saçlar yine ideal. Aynı zamanda asimetrik küt saç modellerinin de daha fazla ön planda tutulduğunu net bir şekilde söylemek mümkün.

Omuz hizasına kadat gelen kısa saçlar için düzleştirilmiş seçenekler fazlası ile ön plana çıkıyor. Yukarıdaki örnek de bunun en ideal seçeneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz.

Tarzım olsun diyen bayanlar için erkek stilleri biraz daha fazla ön plana çıkıyor. Yukarıdaki resimde de buna örnek düz saç modellerinden birisini net şekilde görüyorsunuz.

Kısa saç modellerinde de asimetrik seçenekler ön plana çıkar. Üst kısmın biraz uzun bırakılması ve arka kısmın natural hale getirilmesi sonucunda elde edilen mükemmel bir görünüm.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir