İdol Olacak Kısa Saç Modelleri

Bugün ki makalemizde de fikir sahibi olabilmeniz için kısa saç modelleri konusunda idol olacak seçenekleri elimizden geldiğince sizlere sunacak ve fikir edinmenizi sağlayacağız. Ülkemiz genelinde kısa süre içerisinde kadınların kısa saçlara doğru ciddi anlamda eğilimi söz konusu oldu da diyebiliriz.

Ünlülerin kısa saç modelleri konusunda geçmişten günümüze ideal seçenekleri sizlere sunma yoluna gittik. Yine bu anlamda son dönemlerin trendleri ile alakalı olarak da bilgi edinmeniz için elimizden geleni yapacağız.

Saç modellerinde ki bu değişim göz alıyor, evet. Ancak küt modeller yıllardır en çok göz önünde bulundurulan seçeneklerden birisi olarak da ön plana çıkıyor.

Tabi ki biraz daha erkeksi bir görünüm, sıradışı görüntü isteyen tüm kadınlar için ideal imkanlar sunuyor. Bu saç modeli de onlardan birisi olarak ön planda.

Bu biraz daha PİNK tarzı bir saç modeli. Günümüz en trend seçeneklerinden birisi olarak dikkatleri çektiğinden dolayı ilgi çekici bir diğer detay diyebiliriz.

Jeniffer Lawrence, bir dönem çok kısa saçları ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Nitekim günümüzde hala idol seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilirim sizlere.

Örgü seçenekleri özellikle kısa saçlarda çok daha hoş duruyor. Bu neden dolayısı ile küt seçeneklerde çok daha trend imkanlardan birisi.

Anne Hathaway, özellikle kısa saçları ile dünya genelinde idol isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Hayatınızın her noktasında örnek alabileceğiniz isimlerden de birisi durumunda.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir