Geçtiğimiz Sezonun Trend Saç Kesimleri

Kadınların ciddi anlamda araştırması üzerinde durdukları trend saç kesimleri ile alakalı olarak en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunabilmek adına somut adımlar atacağız. Türkiye her geçen gün büyüyor ve bu anlamda kadınların saç modelleri anlamında yeni trendlere eğilimi dikkatleri üzerine çekiyor.

Bu makalemiz içerisinde sizlere geçtiğimiz sezonun en trend saç kesimleri ile alakalı olarak ünlülerden resimli örnekler vereceğiz. Hemen geçelim.

Rapunzel Saç Kesimi

Rapunzel, uzun uzadıya saçların son derece parlak ve hacimli olarak görünmesi anlamında bizlere en ideal ve en can alıcı seçenekleri enine boyuna sunuyor.

90’s Cool Bob Saç Kesimi

Kendall Jenner ile yeniden gündeme gelen bu saç kesimi, yüz hatlarının kesinlikle önüne geçmiyor ve iyi seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz.

Uzun Kakül Saç Kesimi

Ülkemizde olduğu kadar dünya genelinden ünlü kadınların da tercih ettiği kakül modelleri iyi imkanları sizlere sunuyor ve fark yaratıyor diyebiliriz.

Prada 20’ler Saç Kesimi

Aslında küt kesim gibi görülebilir ancak daha farklı ve daha can alıcı seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Bu model çok trend oldu.

Dağınık Maskülen Saç Kesimi

Dağınık saçlar için uygulanabilecek en uygun saç kesimlerden birisi. Özellikle de can alıcı dağınık görüntüsü ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz.

Askeri Saç Kesimi

Nam-ı değer 3 numara saç kesimi. Kristen Stewart ile ciddi anlamda moda oldu ve Cara Delevingne ile dünya geneline yayıldı diyebiliriz sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir