Game of Thrones Dizisi Kadın Saçı Modelleri

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte ülkenin en trend seçeneklerinden birisi olan Game of Thrones dizisi kadın saçı modelleri ile alakalı olarak örnekler ile sizlere öneriler sunacak, fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Dünyanın en çok takip edilen projelerinden birisi. Kadınların güzelliği ve saç modelleri de ciddi anlamda trendi belirliyor.

Bizde dizide saç modelleri ile fark yaratan kadın karakterleri sizler için örnekleyecek ve bunları resimli örnek olarak sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Cersei Lannister

Dizideki en önemli karakterlerden birisidir. Genel olarak saçlarını uzun ve dalgalı bıraktığı gibi alın hizasında da bir arkada bağlama modeli dikkat çekiyor.

Daenerys Targaryen

Nam-ı Değer Khaalesi olarak dikkat çeken Targaryen, saç modelleri ile alakalı olarak farklı seçenekleri sizlere sunduğu gibi adından da ciddi anlamda söz ettiriyor. Saçları inanılmaz.

Sansa Stark

Muazzam güzelliklerden birisi olarak dikkat çeken Sansa Stark, özellikle dizinin geçtiği dönemi yansıtan saç modelleri ile de yine adından söz ettiren ve idol hale gelen isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

Melisandre

Dizideki savaşçı kadın karakterlerden birisi. Hali ile çok fazla göz alıcı saç modellerinden ziyade biraz daha dağınık ancak yine de asil modelleri tercih ediyor diyebiliriz.

Margaery Tyrell

Yine dizinin en güzel kadınlarından birisi olarak dikkatleri çeken Tyrell, kısa süre içerisinde saç modelleri ile online ortamın en çok dikkat çeken isimlerinden de birisi oldu diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir