Erkekler için Saç Modeli Fikirleri

Bugün erkek okuyucularımız için özellikle önem arz edecek konulardan birisi olan erkekler için saç modeli fikirleri üzerinde duracağız. Günümüzde erkekler için de tonlarca farklı saç modeli ortaya çıktı. Hal böyle olunca birkaç görsel öneri ile sizlere bu anlamda örnekler sunma yoluna gideceğiz.

Kahküllü Erkek Saç Modeli

Kahküllü erkek saç modeli, bu noktada modern bir görünüm sağlıyor. Hafif usun saçlarınız var ise kirli sakal ile kombini mükemmel bir seçenek.

Natural Kesim Erkek Saç Modeli

Natural kesim erkek saç modeli de günümüzde trend. Özellikle ustura ile saça çizgi çekerek elde edilen görüntü, ünlü erkekler için de yeni bir popülarite.

Düz ve Yüksek Erkek Saçı Modeli

Düz saçlara sahip olan erkekler için en modern görünümlerden birisi olduğu şüphesiz. Özellikle yüksek kullanılması, yüz hatlarını da ciddi anlamda ön plana çıkaracaktır.

Sivri Erkek Saç Modeli

Sivri erkek saç modeli olarak tanımlanan bu model, bir dönem çok ciddi şekilde moda oldu. Günümüz erkekleri tarafından da itina ile tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Uzun ve Dalgalı Erkek Saç Modeli

Uzun ve dalgalı mükemmel bir görünüm. Erkeklerin de en az kadınlar kadar uzun saçlara ilgisi olduğunu biliyoruz. Dalgalı saçlar, dağınık görüntü elde edildiği zaman daha modern seçenekleri sizlere sunacak şüphesiz.

Yana Yatık Erkek Saç Modeli

Yana yatık erkek saç modeli, özellikle bu anlamda Chris Hemsworth ile günümüzde en trend seçenekler arasında. Dolayısı ile hafif uzun saçlara sahipseniz bu seçenekler mükemmel bir ideallik düzeyinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir