Erkekler için Kısa Saç Modelleri 2018

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız için erkekler için kısa saç modelleri konusunda 2018 yılına özel bazı öneriler sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Türkiye genelinde de ciddi anlamda ön plana çıkan bir seçenek. Bu neden dolayısı ile sizler için somut adımlar atacak ve öneriler sunacağız.

Biraz dağınık, biraz dalgalı. Erkekler için son derece farklı ve bir o kadar da ideal saç modellerinden birisi. Dolayısı ile ön planda tutulması gereken bir örnek.

Düz saçlarda da yana yatırılmış seçenekler dikkat çekiyor. Erkeklerin saçlarının sürekli kısa görünebilmesi için bir nevi taktik de diyebiliriz sanırım.

Dikenli bir görünüm. Saç spreyi ile yakalamanız mümkün olan bir görüntü olduğunu da net olarak söyleyebiliriz kuşkusuz. Dolayısı ile denenebilir.

5 numara olarak nitelendirilen bu saç modeli, arkaya doğru uzamaya devam ediyor. Dolayısı ile ön kısım kısa ve arkaya doğru uzayan bir seçenek.

Yukarıdaki örnek son dönemde ciddi anlamda moda. Saçları yana yatırmanın ardından yan kısımdan dikmeye başlamak ve hafif kalkmış bir görünüm erkekler için fark yaratıyor.

Yanlar tamamen kısa, üstler uzun ve yana doğru en ideal şekilde yatırılmış modern bir erkek saçı modeli olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile en ideal örneklerden bir diğeri olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir