David Beckham Saç Modelleri

Dünyanın en ünlü ve en karizmatik futbolcularından birisi olarak kabul edilen David Beckham saç modelleri, her erkek için ideal olmuştur. Erkekler, özellikle bir dönem tamamen Beckham saçlarını uygulama yoluna gitmiştir. Kısa ya da uzun her anlamda trendi belirleyen isimlerden birisi olmuştur David Beckham.

Günümüzde hala kuaföre giden okuyucularımız için ideal seçeneklerden birisi oalbileceğinden dolayı sitemiz içerisinde yer vermek istedik. Her anlamda mükemmel saç denemelerini görebileceğiniz ideal bir seçenek.

Düz saçlar her zaman için çok daha zor şekil alır ancak görüntü anlamında her zaman daha keskindir. David Beckham, bunun en iyi örneklerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

İngiliz futbolcu, hayatı boyunca erkekler için saç modeli konusunda idol hale gelmiştir. Öyle ki yukarıda gençlik yıllarından bir kareyi net şekilde görebilme şansına erişiyorsunuz.

Hafif uzun saçlarda dağınık görüntü trendi yine Beckham’dan çıkmıştır. Manchester United kariyeri yıllarında sıklık ile gördüğümüz saç modellerinden birisi olarak dikat çekiyor.

Uzun saçlar konusunda da trendi belirliyordu. Real Madrid yıllarında sürekli yukarıdaki gibi saç modelleri ile ciddi anlamda ön plana çıkarak adından söz ettiriyordu.

Ninja saç stilinin kısa süre içerisinde benimsenmesine neden olan en önemli isimlerin başında geldiğini unutmamak gerek. Günümüzde Galatasaray’lı Yasin Öztekin de bu stile geçiş yaptı.

Horoz stil dediğimiz saç modelinin de kısa zaman içerisinde yaygınlaşmasının en büyük sebeplerinden birisi de kuşkusuz ki David Beckham olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir