Chrissy Teigen Saç Modelleri

Dünya genelinde trend olarak aranması bulunan ve sizlerin de ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Chrissy Teigen saç modelleri hakkında en seçkin örnekleri sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Moda gündeminin de önemli isimlerinden olan Teigen, özellikle saç modelleri konusunda da trendi belirleyen isimlerin başında geliyor diyebiliriz.

Şimdi sizlere ünlü ismin birkaç farklı saç modelini sunacak ve enine boyuna fikir sahibi olmanız için gereken örnekleri sunacağız.

Uzun ve Dalgalı

Son derece sade ancak bir o kadar da göz alıcı. Yüz hatları nedeni ile de çok ciddi bir kesimi kendisine hayran bırakan Teigen için en ideal modellerden birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz.

Dağınık ve Dalgalı

Dalgalı saç modellerinden çok fazla vazgeçmeyen Teigen, bu anlamda dağınık görünüme sahip dalgalı saçları ile de yine adından söz ettirmeyi başarıyor diyebiliriz.

Dalgalı Topuz

Bu anlamda yine en çok ön planda tutulması gereken seçeneklerden birisi de dalgalı topuz saç modelidir. Yüz hatlarını ciddi anlamda ön plana çıkan bu seçenekler adından ciddi şekilde söz ettiriyor diyebiliriz.

Dalgalı Kahkül

Yine dalgalı bir saç modeli ancak bu sefer karşımıza kahkül seçeneği ile birleştirilmiş muazzam bir güzellik çıkıyor. Gerçek anlamda herkesi etkileyecek ve trend olacak bir saç modeli.

Düz ve Islak Görünümlü

Düz bir görünümü bizlere sunan bu saç modelinde ıslak görünüm trendini de kullanan Chrissy Teigen, mükemmel bir görünümü yakalamış ve ekol olmuş durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir