Burak Özçivit Saç Modelleri

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden fark yaratan Burak Özçivit saç modelleri ile alakalı örnekleri sizlere sunacak ve analiz edeceğiz. Türk dizi ve sinema sektörünün en çok ön planda olan isimlerinden birisi. Özellikle ülkemizde her erkeğin özendiği bıyık modası Özçivit ile başlamış ve zaman içerisinde bir furya haline gelmiştir.

Erkeklerin genelinin ise merak ettiği şey farklı. Burak Özçivit saç bakımı konusunda da son derece özenli bir erkek. Şimdi modellerine daha yakından bakacağız.

Burak Özçivit Saç Modelleri

Düz, şekil almış ve son derece parlak görünüme sahip saçları ile tüm erkekler için en çok fark yaratan idol isimlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Örnekleri inceleyelim.

1# Uzun Saçlar ve Kirli Sakalı Denedi

Bir dönem farklılık olsun diye uzun saçlar ve kirli sakal konseptini deneyerek sevenlerinin karşısına çıktı. İnternet üzerinde de çok konuşuldu.

Burak Özçivit Uzun Saç Kirli Sakal Modeli

2# Uzun ve Düz Saç Modeli Dikkat Çekiyor

Kendisini görmeye alıştığımız yukarı doğru uzun ve düz saç görünümü, bıyıkları ile birleştiği zaman ciddi şekilde fark yaratıyor diyebiliriz.

Burak Özçivit Uzun ve Düz Saç Modeli

3# Dalgalı Görünüm ve Bıyıklar ile İnanılmaz

Dalgalı görünümlü yumuşak saçları, parlak görünüm ile birleştiği zaman muazzam. Üstelik bıyıkları zaten idol olmuş durumda.

4# Kısa Saç Modeli ile de Dikkat Çekti

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterine hayat veren Özçivit, bu dizide saçlarını üç numara kesiterek de yakışıklılık anlamında ne derece fark yarattığını göstermiştir.

Burak Özçivit Kısa Saç Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir