Brad Pitt Saç Modelleri

Erkekler için dünya genelinde ki en büyük idollerden birisi olan Brad Pitt saç modelleri, son dönemde özellikle internet üzerinde çok fazla araştırılıyor. Kısa, uzun ve hatta dazlak. Birçok saç modelini deneyen ünlü isim bu anlamda bir idol olmayı kısa sürede başardı.

Brad Pitt Saç Modelleri

Özellikle sarışın olması, mükemmel bir karizmayı beraberinde getiriyor. İlerlemiş yaşına rağmen saç modelleri konusunda tam bir efsane. Tabi ki yakışıklılığı da kadınlar için fark yaratan bir detay diyebiliriz.

Brad Pitt Kısa Saç Modelleri

Brad Pitt kısa saç modelleri ile her zaman ön plandaydı. Düz saçlarına uyguladığı jöle ile çok ufak hareketler ile saçlarını dağınık hale getirebilirdi. Bu da aslında daha modern bir görüntüyü ortaya çıkarırdı kuşkusuz.

Brad Pitt Kısa Kesim Saç Modelleri

Dizi ya da film projeleri için saçlarını değiştirmekten çekinmezdi. Nitekim bu anlamda yukarıdaki asker traşı sanırım en önemli örneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Brad Pitt Uzun Saç Modelleri

Brad Pitt uzun saç modelleri ile de bir dönem gündeme damgasını vurmayı başarıyordu. Sarı renge sahip düz saçlara sahip olması, kendinin en büyük avantajı. Nitekim bu noktada örnek alınması gereken saç modelleri denedi.

Brad Pitt Saç Örnekleri

Dediğimiz gibi oynadığı film projeleri için saç modeli değiştirme konusunda tereddüt etmiyor. Fury filmi için yukarıdaki saç modelini kullandı. Bir nevi yabancıların asker traşı olarak nitelendirilebilir. Ancak yine de çok ciddi anlamda yakışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir