Adriana Lima Saç Modelleri

Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olarak dikkatleri çeken Adriana Lima saç modelleri konusunda sizlere öneriler sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Dünyaca ünlü manken, kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok farklı saç modelini denedi. Özellikle de bazı modeller çok ciddi anlamda ön plana çıktı.

Topuz Saç Modeli

Topuz modelini bir dönem ıslak görünümlü ve keskin bir şekilde kullanan Lima, davetlerin en çok ön plana çıkan isimlerinden birisi olmayı başarıyordu.

Dalgalı Saç Modeli

Uzun saçlardan hiçbir zaman vazgeçmeyen Lima, özellikle dağınık dalgalı saçlar konusunda da idol hale gelen isimlerden birisi olarak adından söz ettirdi. Dolayısı ile bu model de sizler için iyi bir ilham kaynağı.

Örgü Saç Modeli

Çoğu zaman örgü saç modellerini de tercih eden Lima, bu şekilde çok daha genç bir görünüme erişiyor. Bu genç görünüm, aynı zamanda seksiliğini de ciddi anlamda arttırıyor.

Geriye Taranmış Saç Modeli

Geriye doğru taranmış ıslak görünüme sahip saç modelleri, son dönemde trend oldu. Asil bir görüntü elde edebilme amacı bu saç modellerini tercih eden Lima, ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz.

Yana Toplanmış Saç Modeli

Yine daha asil seçenekleri bizlere sunan bu model kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratıyor. Yana toplanmış saçlar, asaletin en önemli görüntülerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir