2018 Yeni Popüler Saç Renkleri

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde değişen trendlere ayak uydurmak isteyen değerli bayanlar için 2018 yeni popüler saç renkleri ile alakalı olarak örnekler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle saç rengi araştırması yapan o kadar geniş bir kitle var ki bizde bu kitlelere yönelik olarak en ideal seçenekleri sunabilme amacı içerisine girdik. Şimdi renkleri analiz etmeye başlayalım.

Rose Gold Saç Rengi

Bambaşka bir renk. Turuncuya yakın son derece canlı ve bir o kadar da ilgi çekici renklerden olan Rose Gold, birçok ünlü ismin de kullandığı saç renklerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Platin Sarı Saç Rengi

Sarıların son dönemde ki en trend seçeneklerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Platin sarı, her anlamda kadınların ve ünlülerin en büyük tercihi.

Koyu Siyah Saç Rengi

Siyah’ın da tonları var. Koyu renk siyah, her zaman için kadınlar adına fark yaratan bir seçenek. Hem bu saçlar, sandığınızdan çok daha fazla gökz alıcı seçenekler sunuyor sizlere.

Gölgeli Saç Uygulamaları

Saç renginiz her ne olursa olsun gölge uygulamaları her zaman en önemli seçeneklerden birisidir. Dolayısı ile göz önünde bulundurmanızda fayda görüyoruz.

Çikolata Kahve Saç Rengi

Kahverengi saç tonlarının her rengi, senenin her döneminde moda hale gelebiliyor. Dolayısı ile bu noktada en önemli seçeneklerden birisi olan çikolata tonu fark yaratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir