2018 Ünlülerin Saç Kesimleri

Çok araştırılan konulardan birisi olan 2018 ünlülerin saç kesimleri ile alakalı olarak birkaç güncel örneği elimizden geldiğince sunacağız. Türkiye genelinde özellikle bu seçeneklerin ciddi anlamda ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Hemen kesim türleri üzerinde biraz daha derinlemesine duralım.

Dalgalı Küt Saç Kesimi

Küt saçlarda özellikle dalgalı modeller son dönemde en ciddi trendlerden birisi. Dolayısı ile bu anlamda küt saçlar üzerine eğilmek söz konusu.

Rapunzel Saç Kesimi

Uzun, modern ve dalgalı bir görünüm ile birlikte bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratırsınız. Kim Kardashian, son dönemde özellikle bu saç stili ile kadınlar için bir idol.

Pixie Saç Kesimi

Kısa saç modellerinde ciddi anlamda fark yaratan Pixie saç kesimi hakkında yenilikler meydana geliyor. Bu anlamda kadınlar artık daha modern seçenekler üzerine de eğilim gösteriyor.

Asimetrik Küt Saç Kesimi

Küt saç modellerinden ciddi anlamda farklılık yaratan asimetrik seçenekleri ön planda tutun. Hem modern hem de asil bir görünüm elde edebilmek için çok çok önemli bir safha diyebiliriz.

Katlı Saç Kesimi

Yeni nesil seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeken katlı saç kesimi, özel günlerinizde çok daha modern bir görünüm için ideal. Dolayısı ile çok daha fazla ön planda tutulmalı diyebiliriz sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir