2018 Trend Saç Renkleri

Bugün bilgi sahibi olabilin diye 2018 trend saç renkleri ile alakalı olarak elimizden gelen en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunacak ve fikir sahibi olacağız. Özellikle son dönemde yükselen saç renkleri olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Özellikle saç rengi anlamında da standartlar çok ciddi şekilde değişiyor diyebiliriz.

Ünlü kadınların da son dönemde tercih ettikleri birkaç önemli modeli resimli örnekler ile sizlere sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız.

Sıcak Kestane Saç Rengi

Kestane renginin her türlü tonu kadınlar için ideal seçenekler sunuyor. Sıcak bir görünüm ve her giyim türüne uyumluluğu nedeni ile de sıcak kestane tam anlamı ile bir efsane.

Sıcak Kestane Saç Rengi

Derin Kızıl Saç Rengi

Kızıl tonları da kadınlar için fark yaratan bir seçenek. Derin kızıl, bu alanda sınırları aşmanıza yardımcı olan bir saç rengi olacak.

Derin Kızıl Saç Rengi

Bronz Saç Rengi

Bronz, görünüm itibari ile birçok kadın için iyi bir alternatif. Net olarak bu renge olmasa da geçişli yapısı sizler için iyi bir seçenek olabilir.

Bronz Saç Rengi

Gümüş Saç Rengi

Platin renk olarak da geçen bu model, özellikle Kim Kardashian kullanımının ardından dünya genelinde bir trend haline gelmiş mükemmel renkler arasında yer alıyor.

Gümüş Saç Rengi

Pembe Altın Saç Rengi

Pembe altın, adından da anlayabileceğiniz üzere geçişli renklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Pembe ve sarı geçişli bir renk yeni trendler arasında yer alıyor.

Pembe Altın Saç Rengi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir