2018 Kısa Bob Kesim Saç Modelleri

2018 yılı trend modellerinden birisi olmayı başaracak kısa bob kesim saç modelleri, kadınların çok önemli bir kısmının en çok tercih ettikleri modellerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kısa saçlarda özellikle ünlü kadınların sağladığı eğilim ile birlikte çok farklı seçenekler ön plana çıktı. Bu seçeneklere genel itibari ile baktığımız zaman soru kadınlar da ilgi gösteriyor.

Kısa saç trendleri hakkında bob kesim, internet ortamının da en çok konuşulan seçeneklerinden birisi durumunda. Hal böyle olunca örnekleri de yakından incelemek gerekiyor.

2018 Yılında Trend Olacak Kısa Bob Kesim Saç Modelleri

Örneklerimiz son derece fazla. Ancak genel olarak baktığımız zaman özellikle dalgalı, küt görünüme sahip ve bilhassa sarı renk ile kullanılan modellerin ön planda olduğunu görebiliyoruz.

1# Chanel Defilesi

Bu sene birçok markanın defilesinde gördük. Chanel defilesinde de kısa bob kesim saç modellerinin en güzel örnekleri karşımıza çıktı.

Chanel Bob Kesim Saç Modelleri

2# Missoni Defilesi

Tabi ki trendler ve renkler değişim gösterebilir. Missoni, defilesinde özellikle kahve saç rengi tonuna önem verdiği gibi bob kesim yine ön plandaydı.

Missoni Bob Kesim Saç Modelleri

3# Christian Dior

Christian Dior, dünyanın en önemli markalarından birisi. Defilelerinde kullandığı kısa saç modellerinden birisi de yine kısa bob kesim saç modeli olarak dikkat çekti.

Christian Dior Bob Kesim Saç Modelleri

4# Alexander Wang

Yine fark yaratan bir marka ve yine fark yaratan kısa saç modelleri. Ancak bu sefer biraz daha sıradışı ve biraz daha göz alıcı.

Alexander Wang Bob Kesim Saç Modelleri

5# Hermes Defilesi

Kısa saç modelleri dikkat çekti evet ancak daha çok düz saç modelleri göz alıcılık anlamında mükemmel imkanları bizlere sundu.

Hermes Bob Kesim Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir