2018 Erkek Saç Stilleri Kataloğu

Bugün ki makalemizde 2018 erkek saç stilleri kataloğu ile alakalı olarak birkaç farklı örneği sizlere sunacağız. Erkekler için 2018 yılında trendler çok ciddi anlamda değişim gösteriyor. Hemen birkaç farklı seçenek üzerinde sizlere resimli örnekler sunmak istiyoruz. Bu noktada saç modellerinin isimlerini de elimizden geldiğince sunacağız.

Keskin ve hatları belli saç modelleri bu anlamda dikkatleri çekiyor. Düz ve dolgun saçlar için dünya genelinde en çok tercih edilen saç modellerinden birisi olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Saçlarınızın üst kısmı uzun ise hafif yükseltilmiş ve dağınık bırakılmış saçların son dönemlerde trend olduğu aşikar. 2018 yılında bu seçenekleri ciddi anlamda ön planda tutabilirsiniz.

Uzun ve düz saçlı erkekler için topuz mükemmel bir seçenek olacak. Özellikle de yukarıdaki resimdeki gibi kirli sakal ile mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz. Kirli sakal, yeni sezon trendlerinin başında geliyor da diyebiliriz.

Geriye taranmış ve ıslak görünüm kazandırılmış saçlar da moda. Justin Timberlake ve Justin Bieber gibi isimlerin son dönemlerde en çok kullandığı seçenekler. Öyle ki tüm erkekler için göz önünde bulundurulması gereken bir imkan diyebiliriz.

Undercut saç stili olarak dikkat çeken bu saç stilinin çok kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yarattığını biliyoruz. Dolayısı ile 2018 yılında da trendler arasında ki yerini aldı diyebiliriz sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir