2017 Yılının Trend Erkek Saçı Modelleri Hangileri Oldu?

Biraz da erkekler üzerine eğilelim istedik ve bu makalemizde sizlere 2017 trend erkek saçı modelleri ile alakalı olarka birkaç farklı örnek sunacağız. Bir seneyi kısa süre sonra geride bırakacağız ve erkekler için de saç konusunda yeni trendler ciddi anlamda dikkat çekti. Saç ve sakal karışık stil son zamanlarda trend hepimizin bildiği gibi.

Erkeklerin ekol olarak aldıkları Burak Özçivit, Serkan Çayoğlu gibi çok fazla ünlü isim olduğu gibi kendi stilini de moda hale getirmiş isimler tanıyoruz. Şimdi birkaç iyi örneği sizlere sunacağız.

Dağınık saçlar, bu anlamda çok iyi görüntü seçeneklerini bizlere sunarken özellikle dalgalı saç sahibi erkekler için bu seçenekler yukarıda da olduğu gibi tam bir avantaj.

Dikleştirilmiş saçlar, yine bu anlamda farklı bir trend. Özellikle sarı saçlara sahip erkeklerde kirli sakal ile muazzam şekilde tercih edildi diyebiliriz.

Çizgi stili özellikle Cristiano Ronaldo ile birlikte dünya genelinde yaygın hale gelen stilerden. Ülkemiz genelinde de çok fazla tercih edildi diyebiliriz.

Kısadan uzuna geçişli saç modelleri yukarıdaki gibi son derece sade ancak yüz hatlarını ön plana çıkaran seçeneklerden birisini bizlere sundu.

Düz saçlarda bir diğer kavram tamamen kaldırmak herhangi bir şekillendirici kimyasal kullanmamak. Saçların doğal hali muazzam bir seçenek sundu.

Uzun saçlı erkeklerin en büyük avantajıdır. Dağınık ve toplanmış saçlar erkeklere farklı bir hava kattı ve çok fazla tercih edilen bir model oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir