2017 Yılının En Trend Gelin Saçı Modelleri

Yaz aylarını atlattık ve yeni seneye girerken 2017 en trend gelin saçı modelleri ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sizlere sunacağız. Ülkemizde kadınların en çok önemsedikleri seçeneklerden birisi olan gelin saçları, artık farklı normları ile karşımıza çıkıyor. Bu anlamda bizlere sunulan seçenekler çok fazla ancak biz, sezon genelinde en çok sevilen modelleri sizlere sunuyoruz.

Gelin saçlarında her zaman asalet, görsellik ve farklı hava olmalı. Bu anlamda ünlü saç tasarım uzmanlarının da ellerinden çıkan birkaç farklı örneği sizlere sunacağız.

1# Balerin Topuzu Gelin Saçı Modeli

Balerinlerin genellikle kullandıkları topuz modelleri, özellikle yeni sezon gelinlerimiz için en trend seçeneklerden birisi oldu. Bilhassa sarı saçlı gelinler için kullanımı son derece ideal imkanları bizlere sunarak fark yarattı.

Balerin Topuz Gelin Saçı Modeli

2# Dalgalı ve Uzun Gelin Saçı Modeli

Geçmişten günümüze en trend seçeneklerden birisi olan ve önem yerini daima koruyan uzun ve dalgalı doğal görünüme sahip saçlar, gölgeli renkler ile kombin edildiği zaman tam anlamı ile asalet örneklerinden birisi.

Dalgalı ve Uzun Gelin Saçı Modeli

3# Çiçek Taçlı Gelin Saçı Modeli

Gelin saçında bir aksesuar kullanılacaksa kuşkusuz ki çiçekli gelin tacı bu anlamda en önemli imkanlardan birisidir. Asaleti de sonuna kadar en iyi şekilde yansıtır.

Çiçek Taçlı Gelin Saçı Modeli

4# Örgü Gelin Saçı Modeli

Örgüler son dönemde çok ciddi anlamda trend hale geldi. Özellikle uzun saça uygulanan topuz örgü modelleri gelin adayları için asalet anlamına geliyor.

Örgü Gelin Saçı Modeli

5# Minimal Topuz Gelin Saçı Modeli

Minimal topuzlar, özellikle asaleti yansıtıyor. Düzleştirilmiş saçlarda kullanılması beraberinde mükemmel seçenekleri de getiriyor.

Minimal Topuz Gelin Saçı Modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir